Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
İade & İptal

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

facebook ile bağlan

İade & İptal

Ahşap Pergole, Silinmiş kereste, Köpek Kulübeleri, Silinmiş Kereste fiyatları, Osb, Osb Fiyatları, Kereste, Kereste Fiyatları, En uygun Köpek kulübesi Fiyatları, Ahşap Saksı Fiyatları, Bahçe Mobilyaları, İzolasyoan malzemeleri, Ahşap deck, Bahçe çit, Osb

 İptal Koşulları

ahsap-yapimarket.com üzerinden verdiğiniz siparişlerde, aynı gün içerisinde, nakliyesi ve/veya teslimatı yapılmamış siparişlerden cayma hakkınız bulunmaktadır. Siparişinizi aynı gün içerisinde iptal etmeniz durumunda, kredi kartınıza hiçbir işlem bedeli yansıtılmaz.

Garanti 

ahsap-yapimarket.com firmasının sattığı tüm ürünler aksi belirtilmedikçe en az 1 yıl üretici firma veya distribütör tarafından garantilidir. Ürünün garanti kapsamındayken kullanım hatalarına bağlı olmayan arızaları için veya ürünün fabrikadan hatalı üretildiğini düşünüyorsanız, lütfen fatura numaranızı bildirerek Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz. 

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz bir ürünü  14 günlük süre içinde iade edebilirsiniz.

İade edilecek ürünün ticari vasıflarını yitirmemiş olması, ambalaj ve içeriklerinin tam olması, kullanılmamış olması gerekmektedir.

 Bu üründe iade hakkı kullanılamaz." Ürün detay bölümünde bu ifadenin yer aldığı ürünlerde iade hakkı kullanılamamaktadır. Bu tip ürünler özel sipariş üzerine hazırlanmakta oldukları için genelde müşteri isteklerine göre (Rengi, ebatı, biçim ve şekli) hazırlanır. Bu tip ürünler hazır standart stoklu ürünler olmadıklarından sizde hak vereceğiniz üzere, bu ürünlerde iade hakkı kullanılamamaktadır. 

Müşterini talebi doğrultusunda hazırlanan, özel sparişler (Özel ölçülerde hazırlanan ürünler, Müşterinin talebi doğrultusunda işlem görmüş, kesilmiş, emprenye yapılmış, boyanmış veya cilalanmış ürünler) iade edilemez.

(Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in Cayma Hakki başlıklı 7.maddesi 4.fikrasi c bendine göre ; Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketici cayma hakkini kullanamaz.)

Müşteri, ürünü teslim aldığı gibi iade etmekle yükümlüdür. Böyle bir durumda, iade isteğinizi belirten bir mail göndererek, ürün ve faturanız ile çıkış depomuza gönderebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılıp iadesinde kusur olmadığı birimlerimizce onaylandıktan sonra, 1 hafta içinde ürün fiyatı hesabınıza veya kredi kartınıza geri yatırılacaktır. Bu işlemler sırasında oluşacak nakliye veya kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanacaktır.

ahsap-yapimarket.com; üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, *kullanılma gibi durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

* "Kullanılma" ibaresi, ürünlere göre farklı anlam ifade edebilmektedir;

İade edilen ürünler, tarafımıza, uygun nakliye aracı ile gönderilmeli, iadelerde firmamız adresten ürünleri teslim almayacaktır.

İade edilen ürünler Kredi kartıyla ödemesi yapılmışsa, iade tarihinden itibaren 7 iş günü içinde kredi kartınıza iade edilecektir.  Ödeme banka üzerinden EFT veya Havaleyle yapılmışsa 7 iş günü içersinde hesabınıza iade yapılır. ahsap-yapimarket.com yapılan ödeme miktarıkadar iade yapar. İade esnasında bankaların kestiği komisyon bedelleri alıcıya aittir.

Nakliye esnasında ürün ambalajı veya kutusunda meydana gelebilecek, yırtılma-çizilme gibi durumlarda, iadeniz kabul edilmeyecektir. Bu durumda nakliye firması ile irtibata geçmek ve gerekli iletişimi sağlamak müşterinin yükümlülüğündedir.