Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Ahşap Paravan - Beyaz

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

facebook ile bağlan

Ahşap Paravan - Beyaz

Seyyar Ahşap Paravan

Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 3 İş Günüdür

310,00 Kdv Dahil
Havale ile 303,80 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
5 adet alımda, adet fiyatı 294,50 indirim oranı % 5
10 adet alımda, adet fiyatı 285,20 indirim oranı % 8
ÖZELLİK SEÇİNİZ
EBAT
EBAT
 
Ürün Kodu 98011821
Ürün Durumu SIFIR

 AHŞAP PARAVAN

 

Seçebileceğini"z Ölçüler ; 100*150 cm.   / 70*170 cm.   / 70*200 cm.  /  200*100 cm.

 

- Tamamen masif ahşaptan imal edilmiştir.

- İsterseniz herhangibir duvara sabitleyebileceğiniz gibi hiçbir yere yaslamadan kendi ayakları üzerinde durabilir.

- Teras bölmelerinde, balkon kapatmalarda, bahçeleri bölmede, salonlarda ara bölme olarak kullanıla bilir.

- Subazlı koruyuculu Remers marka ahşap boyası ile boyanmıştır.

- Bahçelerde dış mekanlarda bozulmadan uzunca süre kullanabilirsiniz

- Sipariş üzerine dilediğiniz olçülerde yaptırabilirsiniz. 

 

  


 

 

Kargo Teslimat Şekli ;

    Kata Teslim: 0-30 kg/desi arası ücrete esas ağırlığı olan tek parça gönderilerin kata teslimatı yapılır.

  • Bina Kapısından Teslim: Tek parçada ağırlığı 31 Kg ? 200 Kg arasında veya (Ağırlığı 200 kg altında olmak kaydıyla) hacmi 31 desi? 400 desi olan ve en uzun kenarı 250 cm?ye kadar olan gönderiler bina kapısından teslimli olarak kabul edilebilecek ve bina kapısından teslim edilecek, kata teslimi yapılmayacaktır.
  •  
  • ÖNEMLİ ;

  • * Kargo ücretleri 1 adet ürün içindir
  • * Talebinizle sizin için özel olarak hazırlanan veya üzerinde değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler de cayma hakkı kullanılamaz. İade veya iptal talepleri kabul edilmez.
  • * Ürünleri kargo görevlisinin yanında açın.  Kargoda hasar görmüş ürün varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturun.
  • * Ürün iade etmeden önce mutlaka bizimle iletişime geçin. İade ürünü orjinal kutusu ve aksesuarlarına zarar gelmeyecek şekilde  yeniden pakketleyin.  İade etttiğiniz ürünlerin yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemesi gerekir. Ürünleri aynı kargo firmasıyla gönderin. 
  • Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. 

  • * Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise istisnalar hariç yapılmamaktadır. Ürünlerinizin büyüklüğüne göre kargo firmaları adrese teslim veya telefon ihbarlı şubeden teslim alabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS veya mail ile tarafınıza iletilecek olan kargo firması adı ve takip numarası ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

 

 

 


 

Teslimat Bilgileri

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.. Herhangi bir hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturarak geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. Tutanağın fotokopisini ahsap.yapimarket@gmail.com adresine mail. atınız.Hasar tesbit tutanağı tutulup iade edilen ürünler yenisiyle değiştirilmektedir.  İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14  gündür. . Kargo gönderimleri Sürat Kargo veya Horoz Lojistik  ile sağlanmaktadır. Kargolar Köy ve bazı beldelerde dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilir veya en yakın kargo şubesinden kendiniz teslim alabilirsiniz.

 

         

 


 

             

               

 

3204

Ahşap seperatör, Ahşap Bolme, Ahşap Paravan, Teras Bölme, Bahçe Mobilyası, Ahşap korkuluık