İade & İptal

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

İptal Koşulları

ahsap-yapimarket.com üzerinden verdiğiniz siparişlerde, aynı gün içerisinde, nakliyesi ve/veya teslimatı yapılmamış siparişlerden cayma hakkınız bulunmaktadır. Siparişinizi aynı gün içerisinde iptal etmeniz durumunda, kredi kartınıza hiçbir işlem bedeli yansıtılmaz.

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz bir ürünü  14 günlük süre içinde iade edebilirsiniz.

İade edilecek ürünün ticari vasıflarını yitirmemiş olması, ambalaj ve içeriklerinin tam olması, kullanılmamış olması gerekmektedir.

 Bu üründe iade hakkı kullanılamaz." Ürün detay bölümünde bu ifadenin yer aldığı ürünlerde iade hakkı kullanılamamaktadır. Bu tip ürünler özel sipariş üzerine hazırlanmakta oldukları için genelde müşteri isteklerine göre (Rengi, ebatı, biçim ve şekli) hazırlanır. Bu tip ürünler hazır standart stoklu ürünler olmadıklarından sizde hak vereceğiniz üzere, bu ürünlerde iade hakkı kullanılamamaktadır. 

Müşterini talebi doğrultusunda hazırlanan, özel sparişler (Özel ölçülerde hazırlanan ürünler, Müşterinin talebi doğrultusunda işlem görmüş, kesilmiş, emprenye yapılmış, boyanmış veya cilalanmış ürünler) iade edilemez.

(Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in Cayma Hakki başlıklı 7.maddesi 4.fikrasi c bendine göre ; Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketici cayma hakkini kullanamaz.)


İade edeceğiniz ürünlerde bunlara dikkat ediniz ,

 

Müşteri, ürünü teslim aldığı gibi iade etmekle yükümlüdür. Ürünlerle birlikte promasyon ürün veya hediye ürün verilmişse bunlarda ürünle birlikte iade edilmek zorundadır. Böyle bir durumda, iade isteğinizi belirten bir mail göndererek, ürün ve faturanız ile çıkış depomuza gönderebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılıp iadesinde kusur olmadığı birimlerimizce onaylandıktan sonra, 1 hafta içinde ürün fiyatı hesabınıza veya kredi kartınıza geri yatırılacaktır. Bu işlemler sırasında oluşacak nakliye veya kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanacaktır.

ahsap-yapimarket.com; üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, *kullanılma gibi durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

* "Kullanılma" ibaresi, ürünlere göre farklı anlam ifade edebilmektedir;

İade edilen ürünler, tarafımıza, uygun nakliye aracı ile gönderilmeli, iadelerde firmamız adresten ürünleri teslim almayacaktır. Kargo ile teslim alınan ürünler yine aynı şekilde aynı kargo firmasıyla iade edilmelidir.

İade edilen ürünler Kredi kartıyla ödemesi yapılmışsa, iade tarihinden itibaren 7 iş günü içinde kredi kartınıza iade edilecektir.  Ödeme banka üzerinden EFT veya Havaleyle yapılmışsa 7 iş günü içersinde hesabınıza iade yapılır. ahsap-yapimarket.com iade ürün bedeli kadar iade yapar. (Kargo bedellerinin iadesi yapılmaz) 

Tüm bu şartların sağlandığı durumlarda müşterilerimiz rahatlıkla sorunsuz bir şekilde ürün iadesinde bulunabilirler.

 

Sayfayı Paylaşın
Pinterest Linkedin


Bulunamadı
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?