Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Iskele Kalası (Göknar Kalas)

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

facebook ile bağlan

İskele Kalası (Göknar Kalas)

Göknar İskele Kalası

Aynı Gün Kargo   ( 13:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürünün Kargo Ücreti 16,00

90,00 Kdv Dahil
Havale ile 88,20 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
ÖZELLİK SEÇİNİZ
EBAT
EBAT
 
Ürün Kodu 304311154
Ürün Durumu SIFIR

                 


                   

                                                                                         

 

KESİM ÜCRETİ  :  Aldığınız ürünleri istediğiniz ebatta kestirebilirsiniz. Kaç adet ürün kestirmek istiyorsanız sepete o kadar kesim ücreti ilave etmelisiniz.. 

 

EMPRENYE ÜCRETİ  :  Aldığınız ürünlere emprenye (Ahşap Koruyucu İlaçlama) yaptırmak isterseniz.  "SEPETE EMPRENYE İŞÇİLİĞİ EKLE" düğmesini tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

 


  

İskele Kalası ;

İskele kalasları hafif ve dayanıklı olması vede dönmemesi sebebiyle genellikle Göknar ağacından olur. İskelede kullanılacak kalaslarda olması gereken özellikler.

* Sağlam olması

* Hafif Olması

* Dönük olmaması

* Çatlak olmaması

* Ardaklı olmaması


bu özelliklerden dolayı iskele kalaslarının 1. sınıf göknar ağacından olması gerekmektedir. 

 

 


 

Teslimat Bilgileri

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.. Herhangi bir hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturarak geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. Tutanağın fotokopisini ahsap.yapimarket@gmail.com adresine mail. atınız.Hasar tesbit tutanağı tutulup iade edilen ürünler yenisiyle değiştirilmektedir.  İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14  gündür. . Kargo gönderimleri Sürat Kargo veya Horoz Lojistik  ile sağlanmaktadır. Kargolar Köy ve bazı beldelerde dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilir veya en yakın kargo şubesinden kendiniz teslim alabilirsiniz.

 

         

 


 

             

               

 

1101

İskele Kalası fiyatları