Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Köpek Kulübesi ; Dugy Izolasyonlu

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

facebook ile bağlan

Köpek Kulübesi ; Dugy İzolasyonlu

Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 7 İş Günüdür

1.650,00 Kdv Dahil
Havale ile 1.617,00 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
ÖZELLİK SEÇİNİZ
BOY
BOY
 
           
Ürün Kodu 3151272356
Ürün Durumu SIFIR

 

Köpeğiniz artık kışın ağır soğuklardan, yazın aşırı sıcaklardan korunacak. 

 

* Ürün demonte olarak faturasıyla birlikte gelir.

 

* Kurulum için tüm parçalar paket içindedir.

 

* Kurulum çok kolaydır. Kurulum için sadece

tornavida yeterlidir.

 

* Kurulum klavuzu ile birlikte gönderilir.

 

* Yan duvarlar süper kalite yerli kızılçam lambridir.

 

* Ara bölmelerde ısı izolasyon levhaları vardır.

 

* İç bölümlerde kontrapilak kullanılmıştır.

 

* Tavan çatısı Osb üzerine şıngılla kaplanmıştır. (Yeşil-

Kırmızı Stok durumuna göre gönderilir.)

 

* Çatı kısmı osb altına 2 cm izolasyon köpüğü, en alt kısımda kontrapilakla

kaplanmıştır.

 

* Külübenin kapısı ahşap lambriden oval olarak yapılmış. Köpeğinizin hem hava

alması hemde içersinin ışık alması için kapı üzerine pencere yapılmıştır.

 

* Kulübenin zemin kısmı 5*5 kargaslar üzerine 2 cm. ahşap döşeme ile

kaplanmıştır. Bu sayede külübenin altında biriken yağmur sularının kulübenize

zarar vermesi önlenmiş ayrıca 2 cm. doğal ahşap döşemeylede köpeğnize sıcak bir

ortam sağlanmıştır.

 

* Açılabilir çatısı sayesinde dilediğiniz zaman kolayca temizleyebilirsiniz.

 

* Ahşap bölümler emprenye edilmiştir. (Ahşabın dış yüzeyde daha uzun ömürlü

olması için ilaçlanma işlemidir.)

 

* İsimlik  hediyemizdir. İstenilen ismi siparişe not düşün biz

yazalım.

 

 

 

Kurulum Klavuzu indirin

 


 


 

 

 

- KURULUM HİZMETİ

 

- Sadece İstanbul için kurulum hizmeti verilmektedir.

 

- İstanbul Anadolu yakası için kurulum hizmeti 200,00 TL. (30 km. mesafeyekadar)

 

- İstanbul Avrupa yakası ve 30 km. den fazla mesafe için 250,00 TL. dir.

 

 

 

 

 


Köpek Kulübesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

 
Ölçüleri ;  Köpek kulübesi alırken ilk önceliklerimizden birtanesi kulübenin ölçüsüdür. Kulübenin ölçüsü köpeğimizin ölçüsüyle doğru orantılı olmalıdır. Eğer köpeğimiz küçükse  büyüme potansiyelinide hesaplayarak çok büyük kulübe almamalıyız.  Köpeğimiz küçük kulübe çok büyük olursa hem ısınması zor olur hemde yavru köpekler çok büyük kulübelerde korunma hissi duyamazlar.
 
Malzemesi ;  Köpek kulübesinde kullanılan malzeme çok önemlidir. Hammadde olarak biz kesinlikle ahşap dan yapılmış kulübeleri tavsiye ediyoruz. Plastik kulübeler yazın köpeğinizi aşırı bunaltırken kışında ısınma pröblemi yapar. Ayrıca plastikten yapılan kulübelerin plastik hammaddesi genelde atık maddelerden yapılmış oldukları için köpeğiniz için sağlık pröblemi oluştururlar.
 
Ahşap Kulubeler ; Ahşap köpek kulubelerde kullanılan ahşabın cinsi de onemlidir.  Biz bu iş için en uygun çam ağacından yapılan kulubeleri tavsiye ediyoruz. Mümkünse yerli çam olması (İthal çamlar özellikle ülkemize Sibirya bölgesinden gelen çamlar mukavemet açısından son derece zayıf ve dayanıksız olduklarından tavsiye etmiyoruz.) Yerli çamlar çok sık damarlı ve çıralı olduklarından dış yüzeylerde daha uzun ömürlü olurlar. Ahşap malzemede aşırı budak olmamasına da dikkat edilmeli, zamanla budakların düştükleri görülmektedir.
 
Ahşap Koruyucu :  Eğer ahşap kulübe alıyorsanız mutlaka ama mutlaka ahşap malzemenin Emprenye edilmiş olmasına dikkat edin. (Emprenye ; ahşap malzemenin dış etkenlere karşı daha dayanıklı olmasını sağlamak için yapılan ilaçlama işlemidir.) Emprenye edilmemiş ahşabın birkaç yılda çürüdüğünü görürken emprenye edilmiş ahşabın uzun yıllar dayandığını söyleyebiliriz.
 
Kulübenin Çatısı ; Çatı modelinin çok önemi yoktur. Düz çatılı (eğimli) veya üçgen model olabilir. Önemli olan sizin için uygun olanı. Çatıdan su geçirmemesi önemli bunun içinde osb üzerine şıngılla kaplanmış çatılar en uygun ve en gösterişli olanıdır.
 
İzolasyon :  Ahşap en güzel izolasyon malzemesidir. Kışın soğuklarda kulubenize kapı taktırmanız yeterli olacaktır. Birde kulubenin zemini ahşap döşemeden olursa hem daha sıcak olur hemde dayanıklı. Bunun yanında bulunduğunuz bölgede kışın aşırı soğuk oluyorsa veya köpek cinsiniz soğuk havalara aşırı duyarlıysa “İzolasyonlu köpek kulübesi” almanızı tavsiye ederiz.
 
Bakım & temizlık ; Köpek kulübenizin temizliğini rahat yapabilmeniz için çatısı açılır modelleri tercih edin. Kulübenizin içini suyla yıkamamaya  özen gösterin (Su ahşabın çabuk çürümesine sebep olacaktır.) Ahşap kulübenize mümkünse 2 senede bir bezir yağı veya teek yağı sürün.
 


 

 


 

Teslimat Bilgileri

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.. Herhangi bir hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturarak geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. Tutanağın fotokopisini ahsap.yapimarket@gmail.com adresine mail. atınız.Hasar tesbit tutanağı tutulup iade edilen ürünler yenisiyle değiştirilmektedir.  İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14  gündür. . Kargo gönderimleri Ptt Kargo veya Horoz Lojistik  ile sağlanmaktadır. Kargolar Köy ve bazı beldelerde dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilir veya en yakın kargo şubesinden kendiniz teslim alabilirsiniz.

 

         

 


 

             

               

 

2031

köpek kulübesi, köpek evi, dog home, yuva, köpek kulübesi fiyatları, şen kereste