Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Masa Tablası - Çam

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

facebook ile bağlan

Masa Tablası - Çam

Kalınlık 3 Cm.

Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 3 İş Günüdür
Bu Ürünün Kargo Ücreti 12,00

120,00 Kdv Dahil
Havale ile 117,60 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
10 adet alımda, adet fiyatı 102,00 indirim oranı % 15
30 adet alımda, adet fiyatı 90,00 indirim oranı % 25
ÖZELLİK SEÇİNİZ
EBAT
EBAT
 
Ürün Kodu 325911347
Ürün Durumu SIFIR

 

Ahşap Masa Tablası (Çam)

 
  Kalınlık    :  3 cm.
  Uzunluk   :  100 cm.  -  150 cm. -  200 cm. - 250 cm.
  Genişlik   :  40 cm. -  60 cm.  - 80 cm.  - 100 cm. - 122 cm.
 
  Ürün 3 cm. Kalınlığında 1. snf Çam Masif Panelden yapılmıştır. (A/B kalite, ön yüz 1. sınıf, arka yüz 2. sınıf) ) Kenarlar oval kırılmış, köşeler hafif yuvarlak kesilmiştir.
-- Ham vaziyettedir. Cila veya boya yoktur.
-- Sadece ayaklarını yaparak şahane bir masa yapabilirsiniz.  
-- Değişik ebatlar için mesaj atabilirsiniz.
 

 

* KESİM ÜCRETİ : Panelleri istediğiniz ölçüde kestirmek isterseniz, bize ölçüleri bildirin, kesip gönderelim. Kaç adet panel kestirmek istiyorsanız önce  "Ebat" yazan listenin sonundaki "KESİM UCRETİ" adedini kestirmek istediğiniz pilaka adedikadar girin. Kesim ücretini sepetinize ekleyin.

 

 

Örnek ; Diyelimki 10 adet panel aldınız bunun 5 tanesini değişik ölçülerde kestirmek istiyorsunuz.. Önce sepetinize satın almak istediğiniz 10 adet paneli ekliyorsunuz. Daha sonra kestirmek istediğiniz 5 adet panel için "KESIM UCRETI" 5 adet ekliyorsunuz. Sipariş notunuz olarakta kestirmek istediğiniz ölçüleri bildiriyorsunuz. Çizimleriniz varsa mail atarakta gönderebilirsiniz.


 

 

 NOT : Kesim ücreti 1 panel için azami 6 parçadır. 6 dan dahafazla (Daha küçük parçalar) talep edilmesi durumunda her 6 parçadan sonra 1 kesim ücreti daha ilave etmeniz gerekir.  

 

 

 


 

Teslimat Bilgileri

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.. Herhangi bir hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturarak geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. Tutanağın fotokopisini ahsap.yapimarket@gmail.com adresine mail. atınız.Hasar tesbit tutanağı tutulup iade edilen ürünler yenisiyle değiştirilmektedir.  İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14  gündür. . Kargo gönderimleri Sürat Kargo veya Horoz Lojistik  ile sağlanmaktadır. Kargolar Köy ve bazı beldelerde dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilir veya en yakın kargo şubesinden kendiniz teslim alabilirsiniz.

 

         

 


 

             

               

 

6000

Masif panel, masa tablası