Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Membran F-3

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

facebook ile bağlan

Membran F-3

Fibrocam Taşıyıcılı App Katkılı 3 mm. Membran

Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 3 İş Günüdür

184,08 Kdv Dahil
Havale ile 180,40 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 7153
Ürün Durumu SIFIR

İzopak Bitümlü İzolasyon Su Yalıtım Membranı Teknik Detay :

F-3 bitümlü su yalıtım membranları fibrocam tel takviyeli camtülü taşıyıcılı, APP (Atactic Polypropylene) katkılı,her iki yüzü polietilen film kaplı olup taşıyıcının bitüm asfalt ile doyurulması sonucu elde edilir. F-3 Fibrocamlı su yalıtım membranı eğimli ahşap ve beton çatılarda, pergule ve su yalıtım izolasyonu gerektiren yalıtım noktalarında kullanır.

 

İzopak İzolasyon Yalıtım Membranı Kullanım Alanları :

İzolasyon yalıtım membranı toki kiptaş toplu konut projelerinde temel perde izolasyonu ve bohçalama yalıtımı projelerin otopark bahçe, teras ve eğimli çatılarında kullanılmaktadır. Fayans seramik alt izolasyonu, balkon, çiçeklik, teras bahçe yalıtımı, beton kanaletler, yağmur dereleri ve gizli dereler. Bazı proje istinat ve bodrum duvarları, devlet projelerinde pis su arıtma tesisleri ve basınçlı yeraltı suları yalıtımında kullanılmaktadır. Su deposu yalıtım izolasyonu, gölet, yüzme ve süs havuzu yalıtım ve izolasyonunda kullanılır.

 

İzolasyon Bitümlü Su Yalıtım Membranı Depolama ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar :

Su yalıtım membran ruloları kesinlikle dik olarak stoklanmalıdır. Membran ruloları direkt güneş ışınlarından korunmalıdır. İzolasyon yalıtım uygulama bittikten sonra delici ve kesici işlemler yapılmamalıdır. Yalıtım membranı uygulanan gezilen teraslarda döşeme kaplaması ile korunmalıdır.

 

İzopak Su Yalıtım Membranı Ürün Avantajları  :

İzolasyon yalıtım membranı esnek ve uzun ömürlüdür. Toki kiptaş projelerinin temel perde ve çatı membran uygulamalarında farklı tipteki yüzeylere kolaylıkla uygulanabilir. Yalıtım izolasyon membranı yüksek çekme ve kopma mukavemetine sahiptir. Toprakta oluşabilecek kötü koşullara karşı bitümlü membranlar dayanıklıdır. Su yalıtım membranı dilatasyon, baca kenarı ve parapet dönüşü gibi detaylarda kolay uygulanır.

.

 

 


 

Teslimat Bilgileri

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.. Herhangi bir hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturarak geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. Tutanağın fotokopisini ahsap.yapimarket@gmail.com adresine mail. atınız.Hasar tesbit tutanağı tutulup iade edilen ürünler yenisiyle değiştirilmektedir.  İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14  gündür. . Kargo gönderimleri Ptt Kargo veya Horoz Lojistik  ile sağlanmaktadır. Kargolar Köy ve bazı beldelerde dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilir veya en yakın kargo şubesinden kendiniz teslim alabilirsiniz.

 

         

 


 

             

               

 

1249

Membran, Memran, İzopak, Fibrocam Taşıyıcılı APP Katkılı 3 mm. Membran