Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Osb-2 122*244 Cm

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

facebook ile bağlan

Osb-2 122*244 Cm

122*244 Cm

Aynı Gün Kargo   ( 13:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürünün Kargo Ücreti 33,00

79,00 Kdv Dahil
Havale ile 77,42 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
30 adet alımda, adet fiyatı 72,68 indirim oranı % 8
76 adet alımda, adet fiyatı 69,52 indirim oranı % 12
ÖZELLİK SEÇİNİZ
KALINLIK
KALINLIK
 
Ürün Kodu 101618
Ürün Durumu SIFIR

 

TOPTAN FİYATLARIMIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ

 

0216 420 57 36

 

Yüklü miktar alımlar için sevkiyat yöntemi seçin
* Bu üründe alım miktarınız  fazlaysa,  size nakliye ile sevkiyatı öneririz. Detaylar için üsteki link i tıklayınız.

 

* KESİM ÜCRETİ : OSB leri istediğiniz ölçüde kestirmek isterseniz, bize ölçüleri bidirin, kesip gönderelim. Kaç adet OSB pilaka kestirmek istiyorsanız listenin sonundaki "KESİM UCRETİ" adedini kestirmek istediğiniz pilaka adedikadar girin. Kesim ücretini sepetinize ekleyin.

 

* Kisim Ücreti ; 1 pilaka için en fazla 10 parça içindir. 10 parça yı geçen miktarlar için +1 kesim ücreti sepete ilave etmeniz gerekir.

 

 

 

 


 

Örnek ; Diyelimki 10 adet OSB pilaka aldınız bunun 5 tanesini değişik ölçülerde kestirmek istiyorsunuz.. Önce sepetinize satın almak istediğiniz 10 adet OSB yi ekliyorsunuz. Daha sonra kestirmek istediğiniz 5 adet OSb için "KESIM UCRETI" 5 adet ekliyorsunuz. Sipariş notunuz olarakta kestirmek istediğiniz ölçüleri bildiriyorsunuz. Çizimleriniz varsa mail atarakta gönderebilirsiniz.

 


 

NOT : Kesim ücreti 1 osb için azami 6 parçadır. 6 dan dahafazla (Daha küçük parçalar) talep edilmesi durumunda her 6 parçadan sonra 1 kesim ücreti daha ilave etmeniz gerekir.  

 

 

 

 


 

Teslimat Bilgileri

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.. Herhangi bir hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturarak geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. Tutanağın fotokopisini ahsap.yapimarket@gmail.com adresine mail. atınız.Hasar tesbit tutanağı tutulup iade edilen ürünler yenisiyle değiştirilmektedir.  İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14  gündür. . Kargo gönderimleri Sürat Kargo veya Horoz Lojistik  ile sağlanmaktadır. Kargolar Köy ve bazı beldelerde dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilir veya en yakın kargo şubesinden kendiniz teslim alabilirsiniz.

 

         

 


 

             

               

 

1258

Osb, Osb Fiyatları, Osb Panel, Osb Çeşitleri, OSB Ebatları, Çatı Kaplama Malzemesi