Prenium Plus 12 Mm.
Logo

Prenium Plus 12 mm.

Derzli Laminat

Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 3 İş Günüdür
Bu Ürünün Kargo Ücreti 14,00

54,55 Kdv Dahil
Havale ile 52,36 Kdv Dahil (%4 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
ÖZELLİK SEÇİNİZ
RENK
RENK
 
Ürün Kodu 12113127
Ürün Durumu SIFIR

 

*  Verilen fiyat paket fiyatıdır. 1 Paket 0,96 m2 alan kaplar.

 

*  Sipariş vermeden önce seçtiğiniz renk için stok sorunuz.

 

Vario Clic Premium Plus - Klas Mekanlara Plus Çözümler.

Kurulduğu günden günümüze kadar etkileyici fikirler ve teknolojik yeniliklerle parke sektöründe öncü ve lider firma olan Yıldız Entegre; bir yeniliğe daha imza atarak Vario Clic Premium Plus laminat parkeyi müşterileriyle buluşturmanın haklı sevincini yaşıyor.

Vario Clic Premium Plus laminat parkenin yüzeyi Register Emboosing desenlidir. Üretiminde yüksek yoğunlukta 12 mm hdflam kullanılmıştır. Parkenin 4 tarafı pahlıdır (derzlidir).Yüzey kalitesinde kullanılan dekor kâğıtları 32. Sınıf, AC/4 seviyesindedir. Laminat parkenin bütün üretim değerleri TSE toleransları içindedir.Laminat parkenin 1 paletinde 65 paket (62,33 m²) ürün bulunmaktadır.

Vario Clic Premium Plus laminat parkede güncel 5 renk (Bergamo,Genova,Milano,Palermo,Venedik,) üretimi yapılacaktır

 

 


 

Teslimat Bilgileri

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.. Herhangi bir hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturarak geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. Tutanağın fotokopisini ahsap.yapimarket@gmail.com adresine mail. atınız.Hasar tesbit tutanağı tutulup iade edilen ürünler yenisiyle değiştirilmektedir.  İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14  gündür. . Kargo gönderimleri Sürat Kargo veya Horoz Lojistik  ile sağlanmaktadır. Kargolar Köy ve bazı beldelerde dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilir veya en yakın kargo şubesinden kendiniz teslim alabilirsiniz.

 

         

 


 

             

               

 

493

Parke, Lam,nat Parke, Parke Fiyatları, Laminat Parke Fiyatları,