Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Şeffaf Köpek Kulübesi Kapısı

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

facebook ile bağlan

Şeffaf Köpek Kulübesi Kapısı

Pvc

Aynı Gün Kargo   ( İşlem Yapılacak Ürünler Hariç - Saat 11:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

134,60 Kdv Dahil
Havale ile 131,90 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
ÖZELLİK SEÇİNİZ
EBAT
EBAT
 
           
Ürün Kodu 8127651
Ürün Durumu SIFIR

 

KÖPEK KULÜBELERİ İÇİN TERMOPLASTİK FLAP KAPI 
 

Köpeğinizin kulübesinin içinde rüzgardan ve soğuktan korunması için termoplastik flap kapı.

Köpeğiniz kışın soğuk, rüzgar, kar ve yağmurdan korunsun. Köpeğiniz kulübesinin içinde rahatça uyusun sizinde içiniz rahat etsin.

Ölçüler

Sağdaki ebat listesinden size uyan ebatı seçin. 

İlk yazan genişlik- İkinci yazan yüksekliktir.

 

ÖNEMLİ :  Köpek kulübesi kapısı kulübenin içinden monte edilir. Siparişinizi verirken yüksekliği kulübenizin kapısının yüksekliğinden en az  2-3 cm  fazla verinizki monte etmesi kolay olsun.

 

Montaj :  Kulübenin üstten açılır çatısını açıp, kapı boşluğunun 1-2 cm. üstünden Şeffaf kapımızı zımbayla veya ince çiviyle ahşaba sabitliyoruz. 

 

 


Köpek Kulübesi Nasıl Yapılır ?

 

 


 

Teslimat Bilgileri

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.. Herhangi bir hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturarak geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. Tutanağın fotokopisini ahsap.yapimarket@gmail.com adresine mail. atınız.Hasar tesbit tutanağı tutulup iade edilen ürünler yenisiyle değiştirilmektedir.  İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14  gündür. . Kargo gönderimleri Ptt Kargo veya Horoz Lojistik  ile sağlanmaktadır. Kargolar Köy ve bazı beldelerde dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilir veya en yakın kargo şubesinden kendiniz teslim alabilirsiniz.

 

         

 


 

             

               

 

3910

Köpek Kulübesi kapısı