Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Seperatör

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

facebook ile bağlan

Seperatör

80*200 - 100*200

Aynı Gün Kargo   ( 13:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

125,00 Kdv Dahil
Havale ile 122,50 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
5 adet alımda, adet fiyatı 118,75 indirim oranı % 5
10 adet alımda, adet fiyatı 112,50 indirim oranı % 10

Bu üründen en az 1 adet alabilirsiniz
ÖZELLİK SEÇİNİZ
EBAT
EBAT
 
Ürün Kodu 17114168
Ürün Durumu SIFIR

Ahşap Seperatör

 

Ebatlar                  55 cm*170 cm  - 70 cm*170 cm.      70 cm*200 cm.   -  100 cm*200 cm.
Ağaç Cinsi 1. Sınıf Çam
Kenarlık

Yok (Seperatör Çıtası), (H Çıta)

Kullanıldığı Yerler  Paravanlar, ara bölmeler, çardak, kamelya, teraslar, balkonlar

 

Önemli : Çerçeveli değildir. Çerçeveli modeli için "SEPERATÖR - KENAR ÇITALI" modeline bakmalısınız.

 

 


 

* KESİM ÜCRETİ : Panelleri istediğiniz ölçüde kestirmek isterseniz, bize ölçüleri bildirin, kesip gönderelim. Kaç adet panel kestirmek istiyorsanız listenin sonundaki "KESİM UCRETİ" adedini kestirmek istediğiniz pilaka adedikadar girin. Kesim ücretini sepetinize ekleyin.


Örnek ; Diyelimki 10 adet panel aldınız bunun 5 tanesini değişik ölçülerde kestirmek istiyorsunuz.. Önce sepetinize satın almak istediğiniz 10 adet paneli ekliyorsunuz. Daha sonra kestirmek istediğiniz 5 adet panel için "KESIM UCRETI" 5 adet ekliyorsunuz. Sipariş notunuz olarakta kestirmek istediğiniz ölçüleri bildiriyorsunuz. Çizimleriniz varsa mail atarakta gönderebilirsiniz.


NOT : Kesim ücreti 1 panel için azami 6 parçadır. 6 dan dahafazla (Daha küçük parçalar) talep edilmesi durumunda her 6 parçadan sonra 1 kesim ücreti daha ilave etmeniz gerekir.  

 

 


 

Teslimat Bilgileri

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.. Herhangi bir hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturarak geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. Tutanağın fotokopisini ahsap.yapimarket@gmail.com adresine mail. atınız.Hasar tesbit tutanağı tutulup iade edilen ürünler yenisiyle değiştirilmektedir.  İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14  gündür. . Kargo gönderimleri Sürat Kargo veya Horoz Lojistik  ile sağlanmaktadır. Kargolar Köy ve bazı beldelerde dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilir veya en yakın kargo şubesinden kendiniz teslim alabilirsiniz.

 

         

 


 

             

               

 

4164

Seperatör, Seperatör Fiyatları, Çardak Malzemeleri, KAmelya Malzemeleri, Şen Kerestecilik, En Ucuz Seperatör