Silinmiş 2. Sınıf Sibirya Tahta
Logo

Silinmiş 2. Sınıf Sibirya Tahta

Fırınlı Sibirya Çamı

Aynı Gün Kargo   ( 13:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürünün Kargo Ücreti 11,00

39,00 Kdv Dahil
Havale ile 37,44 Kdv Dahil (%4 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
10 adet alımda, adet fiyatı 37,05 indirim oranı % 5

Bu üründen en az 4 adet alabilirsiniz
ÖZELLİK SEÇİNİZ
EBAT
EBAT
 
Ürün Kodu 303911425
Ürün Durumu SIFIR

                             


                   

                                                                                         

 

KESİM ÜCRETİ  :  Aldığınız ürünleri istediğiniz ebatta kestirebilirsiniz. Kaç adet ürün kestirmek istiyorsanız sepete o kadar kesim ücreti ilave etmelisiniz.. 4 adet ürün için 1 kesim ücreti ekleyiniz.

 

EMPRENYE ÜCRETİ  :  Aldığınız ürünlere emprenye (Ahşap Koruyucu İlaçlama) yaptırmak isterseniz.  "SEPETE EMPRENYE İŞÇİLİĞİ EKLE" düğmesini tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

 


 

* Ölçüler cm. olarak verilmiştir. 

 

Sibirya Çam Tahta 2. Sınıf  

 

DİKKAT :  Burda verilen ölçüler silinmeden önceki ham ölçülerdir. Silindikten sonra silinen taraftan 2-3 mm. eksilme olmaktadır. Siparişinizi verirken bunu göz önünde bulundurun.

 

Ağaç Cinsi       : Sibirya Çam (2. sınıf)

Fırınlama        : Fırın Kurusu

Nem Oranı     : < 14

Budak             : Budaklı

Özellik            : 2. Sınıf Sibirya çamlarda eğilme , yamulma olmaz. Çürüme olmaz.  Ağaç kabuğu olmaz , sulama az miktarda, ağaç yeşermesi (Kararma) az miktarda, Çatlak az miktarda olabilir.

Kullanım Yerleri : Doğramalarda, İç dekorasyonda, Dış dekorasyonda, gözüken, gözükmeyen cila gerektiren tüm mekanlarda sibirya çamı rahatlıkla kullanılabilir. Fırınlı olması, Yamulmaması, kolay işlenir olması, renginin parlaklığı ve budak oranının çok az olması sebebiyle sibirya çamı ahşap işlerinde ençok tercih edilen ağaç türüdür.     

 

* Silinmiş keresteler pilanyalanmış olup zımpara yapılmamıştır. İhtiyaç durumuna göre zımpara yapmanız gerekebilir. 

 

 

 


 

Teslimat Bilgileri

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.. Herhangi bir hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturarak geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. Tutanağın fotokopisini ahsap.yapimarket@gmail.com adresine mail. atınız.Hasar tesbit tutanağı tutulup iade edilen ürünler yenisiyle değiştirilmektedir.  İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14  gündür. . Kargo gönderimleri Sürat Kargo veya Horoz Lojistik  ile sağlanmaktadır. Kargolar Köy ve bazı beldelerde dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilir veya en yakın kargo şubesinden kendiniz teslim alabilirsiniz.

 

         

 


 

             

               

 

3067

Silinmiş Kereste, Sibirya çamı, Tahta, 5*10, 10*10, Direk, Çam Kereste, Kereste Fiyatları, Silinmiş Kereste fiyatları