Silinmiş 2. Sınıf Ukrayna Çam Tahta
Logo

Silinmiş 2. Sınıf Ukrayna Çam Tahta

Ukrayna Çam. Hava Kurusu

Aynı Gün Kargo   ( 13:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürünün Kargo Ücreti 11,00

31,00 Kdv Dahil
Havale ile 29,76 Kdv Dahil (%4 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
20 adet alımda, adet fiyatı 27,90 indirim oranı % 10

Bu üründen en az 4 adet alabilirsiniz
ÖZELLİK SEÇİNİZ
EBAT
EBAT
 
Ürün Kodu 303911109
Ürün Durumu SIFIR

                             


                   

                                                                                         

 

KESİM ÜCRETİ  :  Aldığınız ürünleri istediğiniz ebatta kestirebilirsiniz. Kaç adet ürün kestirmek istiyorsanız sepete o kadar kesim ücreti ilave etmelisiniz.. 4 adet ürün için 1 kesim ücreti ekleyiniz.

 

EMPRENYE ÜCRETİ  :  Aldığınız ürünlere emprenye (Ahşap Koruyucu İlaçlama) yaptırmak isterseniz.  "SEPETE EMPRENYE İŞÇİLİĞİ EKLE" düğmesini tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

 


 

* Ölçüler cm. olarak verilmiştir.

 

Çam Kereste 2. Sınıf  

 

DİKKAT :  Burda verilen ölçüler silinmeden önceki ham ölçülerdir. Silindikten sonra genişlikten 1 cm. kalınlıktan3 mm. eksilme olmaktadır. Siparişinizi verirken bunu göz önünde bulundurun.

 

Ağaç Cinsi      : Ukrayna 2. Sınıf  Çam

Fırınlama        : Hava Kurusu

Nem Oranı     : < 40

Budak            : Budaklı

Özellik            : 2. sınıf çamlar budaklı olup kurutma işlemi doğal yoldan (Havayla) yapılmaktadır.  Tahtalar 4 taraftan silinmilş  (Pilanyalanmış) olup zımpara işlemi yapılmamıştır. Kısmi de olsa zımpara gerekebilir. Çok az miktarda kısmi bölgelerde yeşillik (Kararma) olabilmektedir.

Kullanım Yerleri : Doğramalarda, İç dekorasyonda, Dış dekorasyonda, gözüken, gözükmeyen cila gerektiren tüm mekanlarda kullanılabilir. 2. sınıf çamlar fırınlı olmadıklarından kullanım yerlerine göre dönme ve açma riski olabilir..     

 

* Silinmiş keresteler pilanyalanmış olup zımpara yapılmamıştır. İhtiyaç durumuna göre zımpara yapmanız gerekebilir.  

 

 


 

Teslimat Bilgileri

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.. Herhangi bir hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturarak geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. Tutanağın fotokopisini ahsap.yapimarket@gmail.com adresine mail. atınız.Hasar tesbit tutanağı tutulup iade edilen ürünler yenisiyle değiştirilmektedir.  İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14  gündür. . Kargo gönderimleri Sürat Kargo veya Horoz Lojistik  ile sağlanmaktadır. Kargolar Köy ve bazı beldelerde dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilir veya en yakın kargo şubesinden kendiniz teslim alabilirsiniz.

 

         

 


 

             

               

 

3784

Silinmiş Kereste, Ukrayna çamı, Tahta, 5*10, 10*10, Direk, Çam Kereste, Kereste Fiyatları, Silinmiş Kereste fiyatları