Sveza Plywood
Logo

Sveza Plywood

Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 3 İş Günüdür
Bu Ürünün Kargo Ücreti 44,00

274,02 Kdv Dahil
Havale ile 263,06 Kdv Dahil (%4 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
ÖZELLİK SEÇİNİZ
EBAT
EBAT
 
Ürün Kodu 1311995
Ürün Durumu SIFIR

* KESİM ÜCRETİ : Plywood ları istediğiniz ölçüde kestirmek isterseniz, bize ölçüleri bidirin, kesip gönderelim. Kaç adet plywood pilaka kestirmek istiyorsanız  "PLYWOOD KESİM UCRETİ" adedini kestirmek istediğiniz pilaka adedikadar girin. Kesim ücretini sepetinize ekleyin.

 

  Sveza Rus Birch Plywood 1.4 mm kalınlığındaki Rusya'da yetişen huş ağaçlarının katmanlarından üretilir. Rusyadan ithal plywood ürünüdür. Ön ve arka yüzeyi kahverengi fenolik film ile kaplanmıştır (120 gr/m2). Huş kontraplağının, kenarları rutubet ve sudan etkilenmemesi için akrilik boya ile yalıtılmıştır. Yüksek dayanım, güzel görünüm ve/veya 50-70 tekrar kullanım gereken yerlerde kullanılır.Filmli malzemelerin sıva yapılmayacak yüzeylerde kullanılması doğrudur ve parlak brüt beton almanızı sağlar. İnşaatlarınızda, beton kalıplarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz, kaliteli ve dayanıklı bir malzemedir.
 
Avantajları
  • 100% huş kaplama
  • Olağanüstü dayanıklılık ve direnç
  • Kimyasallar da dahil olmak üzere en agresif ortamlara karşı iyi direnç,
  • Kaymaya karşı maksimum koruma (tel örgü yüzeyi ile film)
  • Su direnci yüksek
  • Sert yüzey
  • -40o  ile + +50 o  derece  sıcaklık aralığında da özelliklerini tutar C (-40o F ile +122 o F)
  • Çeşitli kalınlık ve boyutlarda ölçüler

.

 

 


 

Teslimat Bilgileri

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.. Herhangi bir hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturarak geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. Tutanağın fotokopisini ahsap.yapimarket@gmail.com adresine mail. atınız.Hasar tesbit tutanağı tutulup iade edilen ürünler yenisiyle değiştirilmektedir.  İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14  gündür. . Kargo gönderimleri Sürat Kargo veya Horoz Lojistik  ile sağlanmaktadır. Kargolar Köy ve bazı beldelerde dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilir veya en yakın kargo şubesinden kendiniz teslim alabilirsiniz.

 

         

 


 

             

               

 

493

Plywood, Plywood fiyatları, Plywood Ebatları