Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

 

 

Teslimat Yöntemi

 

ahsap-yapimarket.com müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda 3 alternatifli teslimat yöntemi oluşturmuştur.

1 - Kargo Teslimatı ; Küçük ebat veya miktarlar için öngörülen teslimattır.  Kargo ücretleri her ürün için belirlenmiş olup ürün detay bölümünde gösterilmektedir. Kargo teslimatları anlaşmalı olduğumuz Kargo

Tarafından yapılmaktadır. Kargonun gitmediği bölgelerde (Köyler, Meskür yerler, arter dışı bölgeler) teslim alma sorumluluğu en yakın şubeden alıcıya aittir.

2- Nakliye ; Kargonun getiremiyeceği veya kargo ile sevkiyatın çok pahalı olduğu durumlarda, Nakliye ile sevkiyat yapmaktayız. Nakliye sevkiyatı İstanbul içini kapsamaktadır. Nakliye ile sevkiyatlar ortalama 3 iş günü içersinde gerçekleştirilmektedir. "Ücretsiz Teslimat" yazan ürünlerde müşteriden herhangibir nakliye ücreti alınmaz. Bunun dışında teslimat zamanları ve ücretleriyle ilgili bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

3- Ambar Teslimatı ; Şehir dışı siparişlerde kargo firmalarının  getiremeyeciği tonaj veya hacimde olan veya kargo ile sevkiyatın çok pahalı olacağı durumlarda, nakliye için bir kamyondan az miktarda olan siparişler ambar (Parsiyel) taşımacılık yöntemiyle sevk edilmektedir. Teslimat süresi gideceği mesafeye bağlı olmakla birlikte 3 ile 6 gün arasıdır. Sipariş vermeden önce müşteri temsilcilerimizden bulunduğunuz bölgeye ambar teslimatının yapılıp yapılmadığını öğrenmeniz gerekmektedir.

 

 

Teslimat Politikası 

 

- Sipariş verdiğiniz ürünü teslim alırken saymak ve kontrol etmek teslimat aşamasında alıcı sorumluluğundadır.

- Ürünü teslim alırken paketlerde herhangibir hasar varsa kargo görevlisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe hasar varsa yada yanlış ürün gelmişse kargo firmasına mutlaka tutanak tutturarak ürünü teslim almadan geri iade ediniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

- Ürünü teslim aldıktan sonraki sorumluluk üretici firma garanti kapsamında yer almaktadır. Stokda bulunan ürünler, ödeme yaptığınız tarihten en geç 3 iş gününde kargoya verilir. Stokda bulunmayan ya da fabrikadan tedarik edilecek ürünlerde sitemizde her ürünün açıklamasında ayrı ayrı yazılı olan ürün termin süreleri geçerli olacaktır. Bu sürenin dışında teslimat yapılamayacaktır.

- Nakliyenizi dilerseniz ilgili depolarımızdan kendi ayarlayacağınız nakliye aracı ile sizde teslim alabilirsiniz. Ya da sitedeki Teslimat Yöntemlerinden birini talep edebilirsiniz.. Teslimat şekli ve ücretleriyle ilgili koordinasyonu müşteri hizmetlerimiz sağlayacaktır.

- ahsap-yapimarket.com hizmet verdiği sektör itibariyle çok çeşitli ürün gamında hizmet vermektedir. Bu nedenle satışını yaptığımız bazı ürünler ebat miktar veya tonaj olarak büyük olabilir. Bu tabire uyan ürünlerin teslimatı araçların gidebildiği yere kadar, araç üzerinden yapılır. Bu tür ürünlerin katlara taşınması ve araçlardan boşaltılması alıcıya aittir.ahsap-yapimarket.com un sorumluluğu araç üzerinde teslimatla bitmektedir. 

- Bazı üreticilerin özel durumlar nedeniyle ve bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve satıcıların taleplerine geç yanıt verebilmektedir. Müşteri, üretici kaynaklı bu gecikmelerden ahsap-yapimarket.com’u sorumlu tutamaz ve bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.
 
 

  

  • ÖNEMLİ ;

  • Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise istisnalar hariç yapılmamaktadır. Ürünlerinizin büyüklüğüne göre kargo firmaları adrese teslim veya telefon ihbarlı şubeden teslim alabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS veya mail ile tarafınıza iletilecek olan kargo firması adı ve takip numarası ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

  •  
  •  

 

* ahsap-yapimarket.com dan sipariş vermiş olan tüm müşterilerimiz "Teslimat politilkamızı" ve "Kargo Teslimat Şeklini" kabul etmiş sayılır.

 

 


 

 

 

 

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?