Sıkça Sorulan Sorular, SSS

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

facebook ile bağlan

Sıkça Sorulan Sorular, SSS

Ahşap Pergole, Silinmiş kereste, Köpek Kulübeleri, Silinmiş Kereste fiyatları, Osb, Osb Fiyatları, Kereste, Kereste Fiyatları, En uygun Köpek kulübesi Fiyatları, Ahşap Saksı Fiyatları, Bahçe Mobilyaları, İzolasyoan malzemeleri, Ahşap deck, Bahçe çit, Osb

Referanslarimiz

  

                     -  SIKÇA SORULAN SORULAR -

 

 

SİPARİŞ VE ÖDEME KONULARI    

 

 1 -  Nasıl Sipariş Verebilirim   

 2 -  Üye olmadan sipariş verebilirmiyim.

 3 -  Ödeme yöntemleri neler.

 4 -  Hangi kartlara taksit yapılıyor.

 5 -  Sipariş verdiğim ürünler nezaman gelir.     

                                                         

TESLİMAT İLE İLGİLİ KONULAR

 

 6 -  Kargo bilgilerini nasıl öğrenebilirim 

 7 -  Sipariş verdiğim rün gecikti ne yapmam lazım.

 8 -  Kargoda ürün hasar görmüş neyapmam lazım.

 9 -  İstediğimiz kargoyu seçebliyormuyuz.

 10 -  Kargo ürünü kapımakadar götürüyormu.

 11 -  Köyde yaşıyorum. Teslimat köylerede yapılıyormu.

 

 

İADE VE İPTAL SORULARI

 

  12 -  Ürünü satın aldım. Satışı iptal etmek istiyorum.

 

  13 -  Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim.

 

  14 -  Ürünü iade ettim geri ödeme ne şekilde oluyor.

 

 15 -  Geri iade ettiğim ürünün kargo ücretini kim öder ?

 

ÜRÜNLERLE İLGİLİ SORULAR

 

 16 -  Aldığım ürünü istediğim ebatlarda kestirmek istiyorum.

 

 17 -  Kestirme ücretini nasıl hesaplayıp, sepete ilave edeceğim ?

 

 18 -  Her ürünü kestirebilirmiyim ?

 

 19 -  Silinmiş kereste ne anlama geliyor ?

 

 20 -  Ahşap almak istiyorum. Hangi üründen alacağıma karar veremedim.

 

 21 -  Emprenye  (İlaçlama) nedir ?

 

 22 -  Aldığım ahşabı emprenye yaptırmak zorundamıyım ?

 

 23 -  Emprenye ücreti nasıl hesaplanır. Sepete nasıl ilave edilir ?

 

 24 -  Ahşap ev yaptırmak istiyorum. Malzemesi ne tutar ?

 

 25 -  Çatımı kapatmak istiyorum. Nekadar Malzeme gider ?

 

 26 -  Yüklü mal alımlarında indiriminiz oluyormu ?

 

 27 -  Kargonun getirmediği hacimli malları nasıl teslim ediyorsunuz ?

 

 28 -  Üründe yazan fiyat neyin fiyatı adetmi, m2 veya m3 fiyatımı anlayamadım ?

 

  29 -  Ürünü gelip kendim deponuzdan alabilirmiyim ?


GÜVENLİKLE İLGİLİ SORULAR

 

 30 -  Üye kaydında kişisel bilgilerim neden isteniyor ?   

 

 31 -  Kişisel bilgilerim başkasının eline geçermi ?   

 

  32 -  Kredi kartıyla harcama nekadar güvenli ?   

 

  33 -  Kart bilgilerimin kopyalanmayacağından nasıl emin olabilirim ?   

 

 34 -  İnternet sitelerine güvenmiyorum. Size nasıl güvenebilirim ?

  

 

 

 

 


 

1 -  Nasıl Sipariş Verebilirim        

 

Öncelikle incelediğiniz üründe "Seçenekli Ürün" ikonu varsa ürün detay bölümünde kırmızı kare içinde "Özellik Seçiniz" açılır kutusundan ürün özelliklerini seçiyorsunuz. Seçtiğiniz ürüne göre fiyat gelecektir. Daha sonra miktar girerek "Sepete Ekle" tuşuyla seçtiğimiz ürünleri sepetimize ekliyoruz.  Ürün seçme işlemimiz bittiğinde sağ üst köşede bulunan sepetimize gidiyoruz.. Sepeti inceledikten sonra alış verişimizi tamamlamak için "Sonraki Adım" yazısını tıklıyoruz. Adres bilgilerini tamamladıktan sonra "Sözleşmeyi Okudum. Kabul ediyorum" seçeneğini işaretliyoruz. "Sonraki Adım" yazısını tıklıyoruz. 3. aşama ödeme ekranı. Burda üste sipariş numaramız ve kargo bilgisi yer almakta. Alt kısımda Kredi Kartı ve EFT & Havale ödeme seçenekleri yer almakta. Kredi kartıyla ödeme yapmak istiyorsak, Faremizi kredi kartının üstüne getirip tıklıyoruz. EFT veya Havale ile ödeme yapmak istiyorsak. faremizi Havale yazan bölümün üstüne getirip tıklıyoruz. Kartla ödeme yapacaksak Kart bilgilerini girip 3D ile öde tuşuna basıp cep telefonuna gelen şifreyi ilgili alana girip ödememizi tamamlıyoruz. Eft veya Havale seçeneğini seçersek gelen ekranda Sipariş bilgileri ve EFT yapacağınız bankalara ait İBAN bilgileri yer alacak. Bu hesaplardan birtanesine ödememizi çıkartıp dekontu sipariş numarasıyla birlikte mail olarak gönderiyoruz..

 


 

2 -  Üye olmadan sipariş verebilirmiyim ?     


Evet üyeliksiz alış veriş yapabilirsiniz. Sepeti oluşturduktan sonra adres bilgilerini girerek alış verişi tamamlayabilirsiniz.

 


 

3 -  Ödeme yöntemleri neler ?                               

 

Şu an için Kiredi kartı ve havale & Eft yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz. Fakat ilerki zamanlarda alternatif ödeme yöntemlerinide eklemeyi düşünüyoruz.

 


 

 

4 -  Hangi kartlara taksit yapılıyor ?   

 

Sitemizde birçok kredi kartına taksit yapılabilmektedir. Ürün Detay bölümünde "Ödeme Seçenekleri" segmesini seçtiğinizde taksit yapılan kartları ve taksit sayısını göreceksiniz.

 


 

 

5 -  Sipariş verdiğim ürünler nezaman gelir ?   

 

Her ürünün ayrı ayrı termin süreleri vardır. "Ürün Detay" bölümünde seçtiğiniz ürünün nezaman kargoya verileceği belirtilmelktedir.

 


 

 

6 -  Kargo bilgilerini nasıl öğrenebilirim ?        


Ürünler kargoya verildiğinde size kargo firması ve takip kodu mail olarak gelir. Hesabım bölümüne girerek siparişinizin durumunu buradanda öğrenebilirsiniz.

 


 

 

7 -  Sipariş verdiğim ürün gecikti ne yapmam lazım ?   

 

Çok nadirde olsa ürün tedariğinde meydana gelen aksaklıklar yüzünden ürün teslimatında gecikmeler olabilir. Bu durumda mail yoluyla veya telefonla iletişime geçip siparişinizin neden geciktiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

 


 

 

8 -  Kargoda ürün hasar görmüş neyapmam lazım ?   

 

ahsap-yapimarket.com asla hasarlı ürün göndermez. Bu yüzden mutlaka siparişinizi kargodan alırken kontrol ederek alın. Eğer ürünlerde hasar görürseniz, mutlaka kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturunuz ve imzalattırınız. Daha sonra Ahşap Yapı Market i arayarak bilgilendiriniz. Ahşap Yapı Market hasarla ilgili size yardımcı olacaktır.

 


 

 

9 -  İstediğimiz kargoyu seçebliyormuyuz ?   

 

Şu an için sistemde tekil kargo sistemini kullanıyoruz. Ama çoklu kargo sistemide mevcuttur. Hacimli ürünlerde Horoz Lojistik ile sevkiyat yapılmakta. Desisi az olan ürünlerde Sürat Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. 

 

 10 -  Kargo ürünü kapımakadar götürüyormu ?   

 

Kargo veya nakliye firmaları arabanın girebildiği yere kadar ürünüzü getirir. Nakliye ile gönderilen ürünlerde ürün teslimatı arabanın üzerinde yapılır. Ürünün katlara taşınması veya arabadan boşaltılması alıcıya aittir.

 


 

 

11 -  Köyde yaşıyorum. Teslimat köylerede yapılıyormu ?   

 

Maalesef çoğu kargo firması köylere veya mezralara teslimat yapmamakta. Bu durumda kargonuzu size enyakın şubeden teslim almak zorundasınız. Bulunduğunuz bölgeye teslimatın yapılıp yapılmadığını kargo firmasını arayarak öğrenebilirsiniz.

 


 

 

12 -  Ürünü satın aldım. Satışı iptal etmek istiyorum.    

 

Siparişiniz kargoya verilmeden iptal edebilirsiniz. iptal ettiğinizde ödeme yönteminize göre ödemenizin tamamı hiçbir kesinti yapılmadan iade edilir. Size geri iadenin yapıldığına dair bilgilendirme maili gönderilir. Kargoya verilen ürünler iptal edilmemekte,  iade prosedürü uygulanmaktadır.

 


 

 

13 -  Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim ?   

 

Satın aldığınız bir ürünü 14 gün içinde iade edebilirsiniz.  (İade Koşulları). İade etmek istediğiniz siparişiniz için "Hesabım" bölümüne girerek "İade talebi" butonuna basarak iade talebinde bulunun. Daha sonra Ahşap yapı markete mail veya telefonla ürünüzü neden iade etmek istediğinizi belirtin. Ahşap Yapı Market size iade ile ilgili bilgi verecek ve sizden ürünü faturasıyla birlikte kargoya vermenizi isteyecektir. Ürün iadelerinde kargo veya nakliye ücretini alıcı öder. Ürün iadesi onaylandığında 7 gün içersinde ürün bedeli ödeme yönteminize göre geri iade edilir. (Kredi kartıyla ödemede geri iade yine aynı karta yapılır. Havale veya EFT de alıcının banka hesabına geri ödeme yapılır.)

 


 

 

14 -  Ürünü iade ettim geri ödeme ne şekilde oluyor ?   

 

Kredi kartıyla ödemede geri iade yine aynı karta yapılır. Havale veya EFT de alıcının banka hesabına geri ödeme yapılır. Ödeme, iade ürün onaylandıktan sonra 7 iş günü içersinde yapılır.

 


15 -  Geri iade ettiğim ürünün kargo ücretini kim öder ?     

 

Geri iade edilen ürünlerin  kargo ücretini alıcı öder. Eğer ürün nakliye veya ambarla gönderidiyse alıcı iade etmek istediği ürünleri gönderildiği şekliyle depomuza teslim etmek zorundadır.

 


 

16 -  Aldığım ürünü istediğim ebatlarda kestirmek istiyorum.   

 

Ahşap ürünleri dilediğiniz ebatta kestirebilirsiniz. Ahşap ürünlerde "Ürün Detay" bölümünde kesim ve kesim ücretiyle alakalı açıklamalar yer almaktadır. Ahşap harici ürünlerde kesim işlemi yapılmamaktadır. Örn : Onduline, Camyünü, taşyünü, membran. Vs.

 


 

17 -  Kestirme ücretini nasıl hesaplayıp, sepete ilave edeceğim ?   

 

*  KESİM ÜCRETİ : Listedeki ürünleri boydan ve enden istediğiniz ebatta kestirebilirsiniz. Kesim ücretini ürünlerin alt kısmında yer alan "Sepete Kesim ücreti Ekle" butonuna basarak ilgili ürünler için kesim ücreti bölümüne giderek sepete ürün ekler gibi ilave edebilirsiniz. Ekliyeceğiniz kesim ücret miktarını açıklamalar kısmını okuyarak öğrenebilirsiniz. Bu konuda yardım ihtiyacı duyarsanız 0216 420 57 36 nolu tlefonla müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

* Kesim ücretleri ; "Paket Kesim Ücreti",  "Adet Kesim Ücreti", "Kalas Kesim Ücreti" ve "Pilaka Kesim Ücreti"  olarak ürünlere göre ayrı şekilde hesaplanmaktadır. 

 

 

 

 

 Not 2  :  Çapraz ve oval (Yuvarlak) kesim yapılmamaktadır, Kesimlerde 5 mm.ekadar tolerans (Hata Payı) verilmelidir.

 


 

 

18 -  Her ürünü kestirebilirmiyim ?   

 

Maalesef sadece ahşap ürünler, Osb ve Plywood ürünlerinde kesim yapılmaktadır. Onun haricinde kesim işlemi yapılmamaktadır.

 


 

19 -  Silinmiş kereste ne anlama geliyor ?   

 

Silinmiş kereste Pilanyalanmış yani makinadan geçerek kerestenin üstündeki kaba pürüzlerin alınması anlamına gelmektedir. Silinmiş kereste zimpara yapılmış anlamına gelmemektedir. Zımpara işlemi silinmiş kerestenin eğer varsa tekrardan zımparayla pürüzsüz hale getirilmesidir.  Ahşap Yapı Market silinmiş kerestede zımpara işlemi yapmamaktadır.

 


 

20 -  Ahşap almak istiyorum. Hangi üründen alacağıma karar veremedim.    

 

Alacağınız ahşabı kullanacağınız mekana göre seçmelisiniz. Yani en pahalısı en iyisi sizin için en ideali anlamına gelmiyor. Öncelikle kullanım yeri önemli

1 - Kullanacağınız yer görünür bir yermi (mesela ara bölme yapacaksınız bunun için kargas lazım burda kullanacağınız malzeme inşaatlık kereste yani silinmemiş kaba kereste olabilir.) Kaplaması ise silinmiş malzemeden olmalı. 

2- Kalitesi  ; Ahşapta Kalite ağaç cinsine ve budağına göre belirlenir  Extra Süper: Hiç budak ve renk farkı yoktur.  1. Kalite ; Çok az budaklıdır 2. Kalite ; Budaklı 

Burda seçeceğiniz ürün kalitesi gene kullanım yerinin önemine ve bütçenize bağlıdır. Unutmayın Extra kaliteden yapacağınız bir yeri 2. kalite ahşap üründende yapabilirsiniz. aradaki tek fark görünüm farkıdır. 
 


21 -  Emprenye  (İlaçlama) nedir ?    

Emprenye İşlemi ahşabın ömrünü uzatmak için yapılan ilaçlama işlemidir. Emprenye yapılmış ahşap dış hava şartlarına, mantarlaşmaya ve böceklenmeye karşı direnci artar.

 


 

22 -  Aldığım ahşabı emprenye yaptırmak zorundamıyım ?   

Aldığınız ahşabın illada emprenye yapılması gerekiyor diye birşey yok. Bu tamamen sizin tercihinize bağlı. fakat Biz özellikle açık havada kullanılacak ahşapların mutlaka emprenye yapılmasını tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde çok çabuk çürüyecektir. Pinotex gibi ahşap koruyucular ahşabın sadece üst kısmına sürüldüklerinden çok fazla etkili olamazlar.  Birde iç kısımda kullanılan lambri ve döşeme tahtalarında zaman zaman kurtlanma oluşmakta. Eğer bir ağacın içine kurt girmişse artık o ahşaptan hayır gelmez. ağaç kurdu hergün içten içe kıtır kıtır yer bitirir. Gece yattığınızda bu sesleri duyabilirsiniz.  Bu çok sık karşılaştığımız bir sorundur ve bu aşamaya gelmiş ahşabın kurtarılması maalesef  pek mümkün olmamakta. Bunu engellemenin tek yolu ahşaplar çakılmadan emprenye edilmesidir. Emprenye edilmiş bir ahşapta kurtlanma kesinlikle oluşmamaktadır. Eğer sizde kafam rahat etsin istiyorsanız Rabıta ve Tavan lambrilerinizi emprenye ettirmenizi tavsiye ederiz.

 


 

23 -  Emprenye ücreti nasıl hesaplanır. Sepete nasıl ilave edilir ?   

 

Emprenye Ücreti : Minumum miktar için emprenye ücreti 50 TL. dir. (Bu yapılacak en az miktar için belirlenen emprenye ücretidir.

Miktara göre ilave edilecek emprenye ücretleri aşağıdaki gibidir. Detaylar için müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

 

          m2 hesabı                                     Desi hesabı

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 ila 7,5 m2 arası          veya            1 ila  250 desi arası miktar için 1 emprenye ücreti

7,5 ila 15 m2 arası         veya         250 ila 500 desi  miktar için 2 emprenye ücreti

7,5 ila 22,5 m2 arası      veya         500 ila 750 desi miktar için 3 emprenye ücreti

22,5 ila 30 m2 arası       veya         750 ila 1000 desi miktar için 4 emprenye ücreti 


Örnek : 30 m2 lik döşeme veya lambiri yapacağınız bir alana ortalama 1 m3 (1000 desi) 4 adet emprenye ücreti sepete ilave etmeniz gerekir.

Ağaçlarda Desi Hesabı : Kerestenin desisini hesap etmek için Boy * En * Kalınlık /1000  formulünü kullanmanız lazım 

Örnek : Boy : 300 cm. En : 10 cm. Kalınloık: 5 cm. ebadında birkerestenin desisini bulmak için 300 * 10 * 5 / 1000 = 15 desi

 


 

 

24 -  Ahşap ev yaptırmak istiyorum. Malzemesi ne tutar ?    

 

Bu tip sorulara maalesef çok maruz kalıyoruz. Malumunuz bu ifade çok muğlak bir ifade ve birkaç dakkalık telefon görüşmesinde cevabı saatler sürecek bu tip sorulara faydalı cevap verebilmemiz imkansız. Bu yüzden sadece elinde listesi hazır olan miktar ve ebatı belirlenmiş soruların hesaplaması yapılmakta ve cevaplanmaktadır. Telefonda sadece destek hizmeti verilmekte olup ürün hesaplaması sadece mail yoluyla cevaplanmaktadır. Sizden ricamız telefonda ürün hesaplaması istemeyin. Listenizi mail atarak gönderin mutlaka gün içinde size dönüş yapılacaktır.

 


25 -  Çatımı kapatmak istiyorum. Nekadar Malzeme gider ?     

 

Buda çok sık karşılaştığımız bir soru olmakla birlikte cebabı 24. sordakiyle aynı. Unutmayın biz çatınıza gidecek malzemenin listesini çıkaramayız. sadece sizden gelen listenin hesaplamasını yapabiliriz. Bu konuda anlayışlı olacağınızı duşunuyoruz.

 


 

26 -  Yüklü mal alımlarında indiriminiz oluyormu ?     

www.ahsap-yapimarket.com sitesi daha çok perakende satışlar için tasarlanıp hazırlanmış bir sitedir. Eğer yüklü alım yapmayı düşünüyorsanız alacağınız ürünlerin alt kısmında "Yüklü alımlar için teklif isteyin" butonunu göreceksiniz.  Burdan teklif isteyebilir veya bizzat telefonla iletişime geçerek toptan alımlar için fiyat talebinde bulunabilirsiniz. www.senkereste.net adresinide inceleyebilirsiniz. 

 


 

27 -  Kargonun getirmediği hacimli malları nasıl teslim ediyorsunuz ?     

 

Kargonun getiremeyeceği büyüklükteki hacimli mallar için şehir içinde nakliye şehir dışı için kamyon nakliyesi veya ambrla sevkiyat yapılmaktadır.

teslimat politikamızı buradan inceliyebilirsiniz.

 


 

28 -  Üründe yazan fiyat neyin fiyatı adetmi, m2 veya m3 fiyatımı anlayamadım ?    

Ürünlerdeki miktar kısmının neyi ifade ettiği her ürünün "Ürün Açıklaması" kısmında yer almaktadır. Bu alanda ürünün ölçülerini ve kapladığı alanları bulabilir ona göre siparişinizi verebilirsiniz.

Örneğin Ahşap Karo deck 1 adet siparişin neyi ifade ettiği alttaki örnekte açıkça belirtilmektedir.

 

 

Verilen fiyat adet fiyattır. 
 42,5 cm * 42,5  cm.  Ebatında olan Karo Deck in 6 Adedi 1,084 m2 gelmektedir.
 51 cm. * 51 cm.  Ebatında olan Karo Deck in   4 Adedi 1,040 m2 gelmektedir.

 


 

29 -  Ürünü gelip kendim deponuzdan alabilirmiyim ?    

www.ahsap-yapimarket.com sadece internet üzerinden satış yapan sanal bir mağza değidir. 20 yılı aşkın bir süredir. Ümraniye /Dudulluda  ahşap ve yapı malzemeleri üzerine ŞEN KERESTECİLİK adı altında fiili olarak faaliyetimizi sürdürmekteyiz. www.ahsap-yapimarket.com adresinde satılan ürünlerin çoğu stoklarımızda mevcuttur. Bunun yanında sitede satılan bazı ürünler ham vaziyette bekletilmekte ve gelen siparişlere göre işlenerek gönderilmektedir. Ayrıca sitede sergilenen ürünlerin bir kısmıda dış tedarikçilerden temin edilerek gönderilmektedir. Bu yüzden alacağınız ürünlerle ilgili gelmeden bilgi almanız sizin faydanızadır.


 

30 -  Üye kaydında kişisel bilgilerim neden isteniyor ?    

 

Adres ve iletişim bilgileriniz, ürün teslimatı ve kampanyalardan haberdar olmanız için istenmektedir.

 


31 -  Kişisel bilgilerim başkasının eline geçermi ?     

 

www.ahsap-yapimarket.com veri tabanında saklanan bilgiler kesinlikle 3. kişilere verilmemektedir.  Bu konuda çok özenli ve titiz davrandığımızı bu konuda gelen taleplere kesinlikle olumlu yaklaşmayacağımızı bilmenizi isteriz. Bugünekadar olduğu gibi bundan sonrada üye bilgilerimizi her ne taleple olursa olsun 3. kişi veya kurumlarla paylaşmayacağımızı taahüt ederiz. 

 


 

32 -  Kredi kartıyla harcama nekadar güvenli ?    

 

Kredi kartı ile alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

 


 

33 -  Kart bilgilerimin kopyalanmayacağından nasıl emin olabilirim ?    

 

Satın alma işlemlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, site veritabanında kesinlikle tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, provizyon alınmak amaçlı olarak ilgili banka birimlerine iletilmektedir. Bu iletim sırasında var olan en yüksek şifreleme tekniği olan SSL 128 bit şifreleme yöntemi ile şifrelenmektedir. Kredi kartı bilgileriniz, https alanında güvenle bankaya aktarılır ahsap-yapimarket.com çalışanları kredi kartı bilgilerini asla göremez.

 


 

34 -  İnternet sitelerine güvenmiyorum. Size nasıl güvenebilirim ?    

İnternet sitelerine şüpheyle yaklaşılması konusunda insanlarımız son derece haklıdır.  Sadece insanları dolandırmak için kurulan online satış mağzaları bile vardır.  Bu tip sitelerde ne doğru dürüst adres bilgisi  nede karşınızda muhatap birisini bulmanız çok zordur. Bu tip siteler tüketicileri mağdur etmekle birlikte gelişime son derece açık olan e-ticaret sitelerine güveni zedelemektedirler.  Ahşap Yapı Market  sadece internetten satış yapan bir sanal mağza değildir.  20 yıla yakın bir süredir fiili olarak  İstanbul - Ümraniyede faaliyetini sürdüren ŞEN KERESTECİLİK firmasının  internet üzernden online satış yapmak için kurduğu e-ticaret sitesidir. Bu sitede satılan ürünlerin büyük bir çoğunluğu fiili olarak stoklarımızda bulunmakta olup (kimi ahşap ürünler mamül olarak stoklanmakta olup siparişe göre üretim yapılmaktadır.)  bazı ürünlerde bayisi olduğumuz tedarikçilerimizden temin edilmektedir.  

 

www.ahsap-yapimarket.com sitesinden alış veriş yaptığınızda karşınızda herzaman sorularınız yanıt verecek bir muhatap bulacağınızdan emin olabilirsiniz... 

 


 

Web sitemiz güvenlik sertifikalı olup. Tüm sayfalar "https://" güvenlik filitresinden geçmektedir.

 

Firmamız T.C. Ticaret Bakanlığı ELEKTRONİK TİCARET BİLGİ PLATFORMU (ETBİS) kayıtlıdır."ŞEN KERESTECİLİK"

Mersis Numaramız. 2907243016400019

 

 


 

 

 

 

 

 

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?