Esnek Kontrapilak
Logo

Esnek Kontrapilak

122*244

Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 3 İş Günüdür
Bu Ürünün Kargo Ücreti 14,00

217,77 Kdv Dahil
Havale ile 209,06 Kdv Dahil (%4 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
38,12 $ 33,92
10 adet alımda, adet fiyatı 195,99 indirim oranı % 10
ÖZELLİK SEÇİNİZ
KALINLIK
KALINLIK
 
Ürün Kodu 326111681
Ürün Durumu SIFIR

Ağaç Cinsi : Afrika ağacı (Sıcak Preslenmiş) 

 

Yüklü miktar alımlar için sevkiyat yöntemi seçin
* Bu üründe alım miktarınız  fazlaysa,  size nakliye ile sevkiyatı öneririz. Detaylar için üsteki link i tıklayınız.

 

* KESİM ÜCRETİ : Kontrapilakları  istediğiniz ölçüde kestirmek isterseniz, bize ölçüleri bildirin, kesip gönderelim. Kaç adet Kontrapilak pilaka kestirmek istiyorsanız listenin sonundaki "KESİM UCRETİ" adedini kestirmek istediğiniz pilaka adedikadar girin. Kesim ücretini sepetinize ekleyin. 

* Kisim Ücreti ; 1 pilaka için en fazla 10 parça içindir. 10 parça yı geçen miktarlar için +1 kesim ücreti sepete ilave etmeniz gerekir.  

 


 

Örnek ; Diyelimki 10 adet  pilaka aldınız bunun 5 tanesini değişik ölçülerde kestirmek istiyorsunuz.. Önce sepetinize satın almak istediğiniz 10 adet pilakayı ekliyorsunuz. Daha sonra kestirmek istediğiniz 5 adet pilaka için "KESIM UCRETI" 5 adet ekliyorsunuz. Sipariş notunuz olarakta kestirmek istediğiniz ölçüleri bildiriyorsunuz. Çizimleriniz varsa mail atarakta gönderebilirsiniz.

 

NOT : Kesim ücreti 1 pilaka için azami 10 parçadır. 10 dan dahafazla (Daha küçük parçalar) talep edilmesi durumunda her 10 parçadan sonra 1 kesim ücreti daha ilave etmeniz gerekir.   

 


 

 

Esnek Kontraplak


Modern teknoloji ve alışılmış ürünün birleştirilmesi ile yepyeni bir ürün ortaya çıktı: Esnek kontrplak. Mimari tasarımda ve mobilya üretiminde son yıllarda takdir kazanmış bir üründür. Elastikiyet ve dayanıklılık gibi fiziksel özelliklerinin yanı sıra ekonomik olması ve kullanımda kolaylık sağlamsı tercih sebebi olmuştur. Birçok uluslar arası tanınmış firma tarafından titiz testlere tabi tutulmuş ve kalite konusunda da kabul görmüştür.

Esnek kontrplak ile kavisli işler yapmak, özellikle de dar yarı çap gereken yerlerde kullanarak hayal gücünüzün gerçeğe dönmesi çok daha kolay. İstenilen şeklin yaratılmasında tektir. Bir yüzeye yapıştırılması, lamine edilmesi veya üstüne laminat, kaplama yapıştırılması istediğiniz şekilde kalmasını sağlayacaktır.

Maliyeti masiften diğer alışılmış malzemeler kullanılan yöntemlerden çok daha ucuzdur. İstediğiniz kalınlığa farklı kalınlıklardaki esnek kontrplakların yapıştırılması ile ulaşılabilirsiniz. Esnek kontrplak uzun ömürlü, güvenilir, kolayca depolanan, taşınabilen ve uygulanan bir üründür.


 

 

Teknik Özellikleri

Malzeme: Afrika ağacı, sıcak preslenmiş
Levha ölçüleri: 1220 mm x 2440 mm Suyuna ve Sokrasına. 
Kat adedi:
3 kat - 3mm; 4 mm; 5mm; 6 mm; 8mm 5 kat - 10mm; 12mm ;14 mm; 18 mm
Yoğunluğu: 300 - 400 kg/m3
Çapraz kesme modülü: 1.45 Mpa
Paralel kesme modülü: 27.50 Mpa
Esneme modülü: 82 Mpa
Çivi çekme kuvveti: 56 N

Elastikiyet modülü:
Sokrasına : 210 N/mm2

Suyuna : 6300 N/mm2

 

 

 

 

 

 

 


 

Teslimat Bilgileri

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.. Herhangi bir hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturarak geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. Tutanağın fotokopisini ahsap.yapimarket@gmail.com adresine mail. atınız.Hasar tesbit tutanağı tutulup iade edilen ürünler yenisiyle değiştirilmektedir.  İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14  gündür. . Kargo gönderimleri Sürat Kargo veya Horoz Lojistik  ile sağlanmaktadır. Kargolar Köy ve bazı beldelerde dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilir veya en yakın kargo şubesinden kendiniz teslim alabilirsiniz.

 

         

 


 

             

               

 

627