Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Marin Kontrapilak

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

facebook ile bağlan

Marin Kontrapilak

1700*2200

Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 3 İş Günüdür

155,00 Kdv Dahil
Havale ile 151,90 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
10 adet alımda, adet fiyatı 139,50 indirim oranı % 10
20 adet alımda, adet fiyatı 131,75 indirim oranı % 15
50 adet alımda, adet fiyatı 124,00 indirim oranı % 20
ÖZELLİK SEÇİNİZ
KALINLIK
KALINLIK
 
Ürün Kodu 326111588
Ürün Durumu SIFIR

DİKKAT ; 4, 6, 8, 10 ve 12 mm. kontrapilaklarda 1 adet alımlarda bütün olarak (Kargoyla) sevkiyatlarda kırılma riski olduğundan, ücretsiz (Bir adet için) kesimini isteyebilirsiniz. Yinede bütün olarak isterseniz sorumluluk size ait olacaktır.  Siparişinizi verirken lütfen bunu göz önünde bulundurun. 

 

 

Ağaç Cinsi : Kayın 

 

Yüklü miktar alımlar için sevkiyat yöntemi seçin
* Bu üründe alım miktarınız  fazlaysa,  size nakliye ile sevkiyatı öneririz. Detaylar için üsteki link i tıklayınız.

 

* KESİM ÜCRETİ : Kontrapilakları  istediğiniz ölçüde kestirmek isterseniz, bize ölçüleri bildirin, kesip gönderelim. Kaç adet Kontrapilak pilaka kestirmek istiyorsanız listenin sonundaki "KESİM UCRETİ" adedini kestirmek istediğiniz pilaka adedikadar girin. Kesim ücretini sepetinize ekleyin. 

* Kisim Ücreti ; 1 pilaka için en fazla 10 parça içindir. 10 parça yı geçen miktarlar için +1 kesim ücreti sepete ilave etmeniz gerekir.  

 


 

Örnek ; Diyelimki 10 adet OSB pilaka aldınız bunun 5 tanesini değişik ölçülerde kestirmek istiyorsunuz.. Önce sepetinize satın almak istediğiniz 10 adet OSB yi ekliyorsunuz. Daha sonra kestirmek istediğiniz 5 adet OSb için "KESIM UCRETI" 5 adet ekliyorsunuz. Sipariş notunuz olarakta kestirmek istediğiniz ölçüleri bildiriyorsunuz. Çizimleriniz varsa mail atarakta gönderebilirsiniz.

 

NOT : Kesim ücreti 1 osb için azami 10 parçadır. 10 dan dahafazla (Daha küçük parçalar) talep edilmesi durumunda her 10 parçadan sonra 1 kesim ücreti daha ilave etmeniz gerekir.   


 

Kontraplak


Su kontrası, K?ntrplak ( plywood ) ağaç tabakalarının arasına yapıştırıcı sürülerek preslenmesi ile oluşan bir paneldir.Kontrplak fiyatları için bizi arayınız. Marin kontrplak ( su kontrası ) ile kavak kontrplak ve kayın kontraplak çeşitleri stoklarımızda bulunmaktadır. Kontrplak lar yapıldığı ağaç cinsine göre ( kayın marin, kavak, egzotik, çam marin, huş marin ) çeşitleri bulunmaktadır.Ayrıca marin kontrplaklar İnş??t kalıplarında kullanıldıkları için daha sağlıklı ve d?h? randımanlı olmaktadır. İnşaatların kalıp döşeme ?üreleride azalmaktadır.

Kontraplak; masif ağaç malzemeye göre daha hafif olup, dayanımı ise daha yüksektir. Masif ağaç gibi çatlamaz. Fiziksel özellikleri ve vida tutma kabiliyeti yüksektir. Rahat kullanımı, kolay ve iyi işlenebilmesi, geniş uygulama alanlarına sahiptir. Kontraplak diğer ahşap levhalara göre doğa görünümlü dekoratif bir malzemedir. Her türlü yüzey işlemi uygulanabilir. Kontraplak içerdiği tutkala göre her türlü dış hava koşullarına, asitlere ve bazlara karşı yüksek dayanıma sahiptir.

Kullanım alanı geniş olup, sadece mobilyada değil bir çok sektörde de kullanılmaktadır. 

  • Mobilya, Yapı ve İnşaat, Otomotiv, Tersaneler, Ambalajlama, Demir Yolları, Diğer (madencilik, parklar, reklam panoları vb.)
  • Kayın Marin Kontrplak

    Yerli ve ithal kayın ağacından üretilen WBP suya dayanıklı marin tutkaldan imal edilen Kayın kontrplaklar dış mekan, reklam panolarında mobilya, otomotiv, inşaat, tekne, çatı kaplama, ambalaj, makina model kalıp ve konteyner tabanında rahatlıkla kullanılabilir. Marin kontrplaklar 72 saat kaynar suda bekletilmeye dayanıklıdır.

    Boyutları : 
    6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 18mm

 

 


 

Teslimat Bilgileri

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.. Herhangi bir hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturarak geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. Tutanağın fotokopisini ahsap.yapimarket@gmail.com adresine mail. atınız.Hasar tesbit tutanağı tutulup iade edilen ürünler yenisiyle değiştirilmektedir.  İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14  gündür. . Kargo gönderimleri Sürat Kargo veya Horoz Lojistik  ile sağlanmaktadır. Kargolar Köy ve bazı beldelerde dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilir veya en yakın kargo şubesinden kendiniz teslim alabilirsiniz.

 

         

 


 

             

               

 

19535